FAQ

Współpracę możesz podjąć tylko poprzez Partnera Souvare, w tym celu skontaktuj się z nami poprzez email lub formularz kontaktowy a otrzymasz wszelkie niezbędne informacje aby dokonać rejestracji

Zamówienie na produkty można złożyć w sklepie internetowym SOUVRE, wyłącznie po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.souvre.pl

Status Odbiorcy można zamienić na status Partnera poprzez zakup Testera Kuracji Kolagenowych (M0002) lub Zestawu Marketingowego MINI (M0022 + wymagane 99,90 punktów) – od Partnera, swojego Promotora lub ze sklepu internetowego SOUVRE INTERNATIONALE i uzupełnienie w swoim profilu Odbiorcy numeru ww. Zestawu Marketingowego. Od tego momentu posiadając status Partnera jest możliwe budowanie własnej sieci konsumencko-sprzedażowej SOUVRE INTERNATIONALE.

Zarejestrowanie Kandydata na Partnera lub Kandydata na Odbiorcę możliwe jest poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.souvre.pl lub za pomocą Aplikacji Mobilnej Souvre, a także telefonicznie poprzez zgłoszenie takiej osoby do Konsultanta Biura Obsługi Klienta SOUVRE INTERNATIONALE

SOUVRE INTERNATIONALE wykorzystuje marketing społecznościowy jako innowacyjny kanał wprowadzenia produktów na rynek. Prowadzi to do ominięcia klasycznych punktów, salonów sprzedaży w centrach handlowych, dzięki czemu pomniejszone zostały stałe koszty, a w efekcie końcowym udało się doprowadzić do wprowadzania produktów o bardzo wysokiej jakości i skuteczności, w bardzo przystępnych cenach.

Największą jednak zaletą jest fakt, że oprócz ominięcia znanej wszystkim drogi dystrybucji zastosowano inną formę reklamy – marketing społecznościowy.

Polega to na tworzeniu sieci zakupowej dla firmy poprzez rejestrowanie nowych użytkowników do platformy SOUVRE INTERNATIONALE, którzy będą dokonywać zakupów dla siebie, bliskich lub znajomych. W efekcie końcowym dzięki Tobie powstaje nowy obrót dla firmy, z którego zyskami SOUVRE INTERNATIONALE dzieli się właśnie z Tobą i Twoją siecią zakupową. Dodatkowo otrzymujesz kolejną możliwość zarabiania polegającą na odsprzedaży produktów, gdyż rejestrując się do platformy masz dostęp do produktów ze zniżką ok. 30%, więc pokazując je innym możesz zyskać marżę aż do 43%.

Aby poznać szczegóły powyższych możliwości przejdź do:

 • Posiada w ofercie w 100% naturalny (trudno dostępny) kolagen.
 • Oferta SOUVRE INTERNATIONALE to połączenie produktów codziennego użytku oraz produktów klasy Premium, dzięki czemu każdy znajduje coś dla siebie.
 • Managerowie SOUVRE INTERNATIONALE, jako jedni z nielicznych dzięki wypracowanemu systemowi potrafią tworzyć prawdziwych liderów również z osób, które nigdy nie miały żadnego doświadczenia w pracy z ludźmi.

Odbiorca:

 • Rabat ok. 20% na wszystkie produkty;
 • Brak możliwości budowy sieci;
 • Brak możliwości udziału w programach motywacyjnych.

Partner:

 • Rabat ok. 30% na wszystkie produkty;
 • Możliwość budowy sieci i zarabiania od 1 do 38% z jej obrotu;
 • Możliwość udziału w programach motywacyjnych

Zestaw Marketingowy MINI SOUVRE INTERNATIONALE, to jedno z niezbędnych narzędzi, które każdy Partner może nabyć, aby móc skutecznie promować produkty oraz współpracę z Nami. Obecnie w Sklepie dostępny jest Zestaw Marketingowy MINI (M0021 i M0022) który zawiera:

 • 1 x Folder marketingowy;
 • 1 x Folder Kolagenowy;
 • 1 x Folder Środki Czystości;
 • 1 x Folder Pielęgnacja Ciała;
 • 1 x Folder Perfumeryjny;
 • Cennik;
 • Wniosek o rejestrację;
 • Kartkę Powitalną.

Od momentu złożenia zamówienia firma SOUVRE INTERNATIONALE ma prawo wysłać paczkę max. w ciągu 3 dni roboczych, jednakże dokonuje wszelkich starań, aby każde zamówienie złożone od poniedziałku do piątku do godz. 8:00, zostało wysłane jeszcze tego samego dnia, a doręczenie nastąpiło już w kolejnym dniu roboczym. Maksymalny czas dostawy wynosi 14 dni roboczych.

Za przesyłkę można płacić na 3 sposoby:

 • Przelew z góry (poprzez usługę Przelewy24);
 • Karta kredytowa;
 • Płatność przy odbiorze (przy dostarczeniu przesyłki przez kuriera).

Promotor jest osobą, do której rejestrujemy się bezpośrednio w sieci konsumencko-sprzedażowej.

Jeśli chcesz zakupić produkty marki SOUVRE INTERNATIONALE w wyjątkowej cenie, a jednocześnie interesuje Cię szybki i pewny zarobek, to Volume Packi adresowane są właśnie dla Ciebie. Kupowanie Volume Packów pozwala zwiększyć obroty grup nawet o 200%. Z kolei realizacja programu Skuteczna Rejestracja na Volume Pack pozwala na otrzymanie wynagrodzenia aż z 3 źródeł finansowych. Szczegóły w Strefie Partnera.

W ofercie Souvre znajdują się trzy rodzaje Volume Packów:

 • Duży  Volume  Pack – w  skład  którego  wchodzą  wybrane produkty kolagenowe,  suplement   diety,   kosmetyki   do   pielęgnacji   ciała,   perfumy   z   Linii Kontynentalnej oraz środki czystości,
 • Kolagenowy  Volume  Pack – zawiera  m.in. produkty  wchodzące  w  skład  Kuracji  Szybki  Efekt  oraz  Kuracji Przeciwzmarszczkowej Na Dzień,
 • Mały  Volume  Pack – składa się z wybranych kosmetyków kolagenowych,  produktów  do  pielęgnacji  ciała,  perfum  z  Linii  Francuskiej  oraz  środków czystości.

Tester Kuracji Kolagenowych SOUVRE INTERNATIONALE, to jedno z niezbędnych narzędzi, które każdy Partner może nabyć, aby móc skutecznie promować produkty oraz współpracę z Nami. Poniżej prezentujemy zawartość Testera Kuracji Kolagenowych M0001/ M0002:

– próbka kolagenowego Żelu do mycia twarzy (CP0012),

– próbka kolagenowej Odżywki wzmacniającej (CP0011),

– próbka kolagenowego Szamponu wzmacniającego (CP0010),

– próbka Kolagenu Platinum (CP0001),

– próbka Kolagenu Graphite (CP0007),

– próbka kolagenowego Kremu na dzień (CP0002),

– próbka kolagenowego Kremu na noc (CP0003),

– próbka Serum kolagenowego z wit. i A+E (CP0008),

– 1 folder produktowy (M0003),

– 1 folder kolagenowy (M0020)

– 1 folder marketingowy (M0004),

– umowa, cennik, wkładki kolagenowe i wniosek o rejestrację.

Zawartość zestawu pozwoli na przetestowanie aż 3 kuracji kolagenowych: Kuracji Przeciwzmarszczkowej Na Dzień, Kuracji Nocna Regeneracja Twarzy oraz Kuracji Zdrowe Włosy. Profesjonalna prezentacja produktowa nie może odbyć się bez próbek pozwalających na poznanie wyjątkowych właściwości naszej flagowej linii kolagenowej.