Jeżeli Masz ochotę na ekskluzywny, kolagenowy zabieg odmładzający w domowym zaciszu. Dbasz o porządek w domu i potrzebujesz skutecznego wsparcia – Rozwiązanie jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić  sklep internetowy i oddać się przyjemności zakupów.

Wyłącznie osoby zarejestrowane, czyli Partner, który otrzymuje  około 30 % upustu na zakupy oraz Odbiorca, uprawniony do około 20% rabatu, mają możliwość składania zamówień w sklepie internetowym SOUVRE INTERNATIONALE. Osoby niezarejestrowane mogą nabywać produkty bezpośrednio od Partnerów SOUVRE INTERNATIONALE, po cenach katalogowych

Jeżeli chcesz nabyć produkty z  bogatej oferty i mieć 30% rabatu jako Partner, lub 20% jako Odbiorca to skontaktuj się poprzez E-mail , a udzielimy Ci niezbędnych wskazówek jak skorzystać z możliwości tańszych zakupów w sklepie internetowym SOUVRE INTERNATIONALE.

Rejestrując się na stronie internetowej SOUVRE INTERNATIONALE otrzymujesz wiadomość na swój adres e-mail, w której będzie się znajdował link aktywacyjny, który po kliknięciu spowoduje aktywowanie Twojego konta, a potwierdzeniem tego będzie automatyczne zalogowanie Ciebie do sklepu. Na pocztę otrzymasz również numer login, czyli losowo nadany Twój indywidualny identyfikator. Po zalogowaniu masz dostęp do całej oferty sklepu internetowego SOUVRE INTERNATIONALE.

Rejestrując się, podając swoje podstawowe dane musisz także wskazać:
  1. Numer osoby rejestrującej
  2. Imię i Nazwisko osoby rejestrującej
  3. Numer promotora
  4. Imię i Nazwisko promotora
    Napisz i wyślij email, a otrzymasz w/w dane niezbędne podczas rejestracji.

Zakupów dokonujesz w zakładce SKLEP, dodając ulubione produkty do swojego KOSZYKA. Zamówienia będą przyjmowane również telefonicznie, faksem bądź poprzez pocztę elektroniczną.