Twoja niezależność finansowa poprzez budowanie sieci konsumencko-sprzedażowej

JAKIE DAJE MOŻLIWOŚCI?

Stworzenie własnej sieci zakupowo-sprzedażowej daje Tobie możliwość osiągnięcia niezależności finansowej oraz czasowej! Jak to możliwe?
Dołączając kolejnych użytkowników do naszej platformy, wykonujesz jednorazową pracę, polegającą na odpowiednim wprowadzeniu ich do sklepu, oraz przekazaniu odpowiednich dla nich wskazówek. Co dalej?
Dalej, nowi użytkownicy robiąc zakupy w ilości jakiej chcą, gdzie chcą, kiedy chcą, nie będą potrzebowali Twojej pomocy, gdyż obsłuży ich sklep internetowy, produkty dostarczy im kurier, a każdorazowo kiedy taki zakup nastąpi prowizję otrzymasz Ty! Bo to w końcu Ty zainicjowałeś całe zdarzenie.
Nie zapomnij o tym, by osoby te nauczyć tego co Ty potrafisz, gdyż dzięki temu Twoja sieć będzie Ci wdzięczna, a wśród niej znajdą się tacy, którzy dla własnych potrzeb również zaangażują się w jej rozbudowę!
Podsumowując, dzięki dotarciu do znajomych swoich znajomych możesz stworzyć nawet kilkutysięczną sieć zakupowiczów, gdzie Twoim zadaniem pozostanie opiekować się nią, a wtedy już na pewno nie zabraknie Ci pieniędzy i czasu na realizowanie własnych ambicji i pragnień.

JAK ZACZĄĆ?

„Dołącz do nas

 

Kliknij w zakładkę „Dołącz do nas” i zarejestruj się podając swoje podstawowe dane i wskazując :

  1. Numer osoby rejestrującej
  2. Imię i Nazwisko osoby rejestrującej
  3. Numer promotora
  4. Imię i Nazwisko promotora
    Napisz i wyślij email, a otrzymasz w/w dane niezbędne podczas rejestracji

Dołącz Do Nas